Cheerleaders Zielona Góra

 

 

Drużyna Cheerleaders Zielona Góra rozpoczęła swoją przygodę we wrześniu 2011 roku. Wtedy to odbyły się pierwsze castingi do zespołu. Wiele dziewcząt z Zielonej Góry i okolic chciało przyłączyć się do projektu. Po starannych przesłuchaniach wybrane zostały te z największym zapałem i umiejętnościami.

Debiut grupy Cheerleaders Zielona Góra miał miejsce 19 listopada 2011 roku w czasie meczu ówczesnego Zastalu Zielona Góra z ekipą Polpharmy Starogard Gdański. Widzowie zgromadzeni w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego przywitali nas bardzo ciepło. To zachęciło nas do dalszej pracy, której efekty mogą Państwo oglądać na meczach koszykówki i nie tylko.

Skład zespołu:
Daria Bąk, Daria Czerniejewska, Lidia Kubiak, Maja Kubiak, Karolina Szarowar, Aleksandra Drzewiecka, Kamila Jankowska, Anita Kwiecień, Joanna Muskała, Marta Konopka, Magdalena Mankowska, Paulina Pospieszna, Nicole Schnabel, Magdalena Kołacka

Magdalena Chanas - trener zespołu

Strona www zespołu:
cheerleaderszg.pl

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdziesz na profilu zespołu na Facebooku.