Cheerleaders Toruń

Zespół Cheerleaders Toruń istnieje od 2014 roku i został utworzony wraz z wejściem męskiej drużyny koszykówki Polski Cukier Toruń do ekstraklasy. Od sezonu 2015/2016 grupę koordynuje i prowadzi Katarzyna Kowalewska. Cheerleaders Toruń tworzą młode, wysportowane i charyzmatyczne dziewczyny, które wygrały wszystkie etapy castingu na najlepsze tancerki z Torunia. Kapitanem i drugą trenerką zespołu jest Kalina Zygowska.

Dziewczyny regularnie występują na meczach Twardych Pierników w Arenie Toruń oraz w trakcie wielu pokazów i występów organizowanych na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeśli poszukują Państwo efektownego urozmaicenia swojego wydarzenia sportowego lub firmowego, zapraszamy do współpracy. Specjalizujemy się w widowiskowych występach oraz w gorącym dopingu który wszystkich zagrzewa do walki. Umiejętności i energia naszych tancerek porywa wszystkich gości i w znaczący sposób przyczynia się do Państwa sukcesów!

Więcej informacji znajdziesz na profilu zespołu na Facebooku.

Kontakt:
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
601 170 847