NEXT CHEER Generation

Zespół powstał w 2012 roku z inicjatywy Małgorzaty Wrońskiej i jest jedynym zespołem cheerleaders w Krakowie składającym się z profesjonalnych tancerek różnych specjalności (hip hop, tańce latynoamerykańskie, rewia i inne). Grupa NEXT CHEER Generation specjalizuje się w występach podczas imprez sportowych, prezentując kibicom zróżnicowany repertuar na wysokim poziomie.

Zespół wystąpił dla publiczności największych imprez sportowych w Polsce przed 15 tysięczną publicznością w Kraków Arenie ! NEXT CHEER Generation dopingował podczas wielkiego Finału GORTAT CAMP (mecz Drużyny Gwiazd Marcina Gortata vs. Drużyna Wojska Polskiego), Meczów m.in. Reprezentacji Polski Siatkówki w trakcie Międzynarodowego Turnieju Siatkówki, czyli XII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, Ligi Mistrzów Piłki Ręcznej- tym razem dopingowaliśmy Mistrzów Polski Vive Tauron Kielce i wiele innych.

Jest to jedyny zespół w Polsce, który ma dwa składy- taneczny i akrobatyczny. Ten drugi jest MISTRZEM POLSKI 2014 w kategorii MIX STUNT SENIOR!

Poza pokazami zespół angażuje się w akcje społeczne. Jesteśmy pierwszym polskim zespołem cheerleaders, który zaangażował się w akcję Movember

Strona www zespołu:
www.next-cheer.pl

Kontakt:
Małgorzata Wrońska +48 887 782 420
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdziesz na profilu zespołu na Facebooku.