Kolejorz Girls

Nasza grupa powstała w czerwcu 2004 roku i od początku swej działalności jest związana z poznańskim Lechem. Dziewczyny nieprzerwanie od 8 lat występują podczas meczów poznańskiego "Kolejorza". Mamy na swoim koncie rekordowe pokazy na 100, 120 i 166 tancerek!

STUDIO KG nie jest jednak tylko grupą cheerleaders. Występy naszych tancerek można zobaczyć na scenach całej Polski, a nawet Europy. Wykonujemy profesjonalne show taneczne w rozmaitych klimatach, począwszy od pokazów retro w stylu lat 20′ , przez gorące latino, zmysłowy bollywood, dynamiczne Country, rewię francuską z finałowym kankanem, gangsterski kabaret na szalonych latach 70 ′ kończąc. Całość d opełniają ciekawe, klimatyczne stroje i atrakcyjne, zawsze uśmiechnięte tancerki.

Podczas pokazów wykorzystujemy również elementy akrobatyki i liczne rekwizyty. Dzięki bogatemu repertuarowi i doświadczeniu w pokazach podczas różnego rodzaju imprez, zapewniamy wysoki poziom naszych występów.

Strona www zespołu:
www.studiokg.pl

Kontakt:
Marta Maj
telefon: 607-513-261
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.