Cheerleaders Flex Sopot

 

 

Cheerleaders FLEX Sopot to profesjonalny zespół taneczny, na co dzień zajmujący się oprawą artystyczną największych imprez sportowych w Polsce. Do zespołu trafiają najlepsze tancerki z Pomorza, utalentowane gimnastyczki artystyczne, baletnice, a nawet łyżwiarki figurowe. Dzięki temu zespół może tworzyć różnorodne choreografie - bazujące nie tylko na tańcu, ale również elementach gimnastycznych, akrobatycznych, czy pracy z przyborem.

Największe sukcesy zespołu to dwukrotny występ podczas Polskiej nocy w NBA w Phoenix 2013 i w Waszyngtonie 2014, finał Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn w Kopenhadze, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2016, realizacja teledysku "My Słowianie" oraz "Pełnia", pokazy na festiwalach (Sylwester z Polsatem 2015, Opole 2015, Sopot Top Trendy, Polsat SuperHit).

Na co dzień zespół tańczy dla drużyn spod znaku Trefla: Trefl Sopot, Atom Trefl Sopot, Lotos Trefl Gdańsk; a także występuje jako Cheerleaders Reprezentacji Polski w siatkówce i koszykówce.

Przy zespole działa dziecięca grupa Cheerleaders Flex Junior, a także pierwsza w Polsce sekcja cheerleaderek na wózkach - Cheerleaders Flex Pomorze.

Strona www zespołu:
www.flex-dance.pl

Kontakt:

Maciej Szpinda – menedżer zespołu
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: +48 605 031 018

Więcej informacji znajdziesz na profilu zespołu na Facebooku.