Cheer Queens Bydgoszcz

Cheer Queens to dynamicznie rozwijająca się grupa cheerleaderska. Formacja istnieje od 2009 roku, a w jej skład wchodzą młode, utalentowane tancerki z doświadczeniem w takich stylach jak: balet, taniec współczesny, jazz, taniec towarzyski, a nawet hip hop czy dance hall. Ich wszechstronne umiejętności łączy cheerleading.

Cheer Queens to niezależna grupa występująca zarówno podczas meczów, jak i sportowych imprez okolicznościowych. Zespół ma na swoim koncie wieloletnie występy przed kilkutysięcznymi publicznościami podczas meczów Łuczniczki Bydgoszcz, Mistrzostwa Świata Karate w 2016 r. oraz gościnne pokazy podczas okolicznościowych imprez sportowych.

Aktualnie Cheer Queens wspiera i dopinguje I-ligowy klub koszykówki Astoria Bydgoszcz, I-ligową drużynę futbolu amerykańskiego KS Archers Bydgoszcz oraz Giacomini Budowlani Toruń, który obecnie prowadzi rozgrywki na parkietach Orlen Ligi. Kapitanem i trenerem drużyny jest tancerka z wieloletnim doświadczeniem, obecnie kształcąca się jako instruktor cheerleadingu – Natalia Żbikowska.

Jeśli szukają Państwo energicznych, pełnych uśmiechu i entuzjazmu dziewczyn do ubarwienia imprez sportowych, firmowych i innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Strona na Facebooku:
Facebook - Cheer Queens Bydgoszcz

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.